Porselen Diş Nedir, Nasıl Yapılır?

Porselen Diş hakkında tüm bilgiler.

0 395

Dişlerinize yönelik estetik kaygılarınız olabilir. Çok daha güzel gülüşlere sahip olmak isteyebilirsiniz.

Porselen diş kişilere çok daha güzel bir gülüş ve estetik garanti eder. Dişlerin üzerine porselen yapraklar eklenerek porselen diş yapılmaktadır. Kusursuz bir gülüş sağlaması nedeni ile en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Porselen Diş Kaplama Yapımı

Porselen diş yapımı aşamalarında ilk olarak dişlerin yüzeyleri derinlemesine temizlenmektedir. Geleneksel yöntemlerle dişlerinizin kalıpları alınarak diş kaplama yapılabilir. Aynı zamanda son teknoloji ürünleri kullanılarak da üç boyutlu bir şekilde kaplama yapılabilir.

Laboratuvarlara gönderilen görüntüler ya da kalıplar istenilen ölçülerde uzmanlaşmış kişiler tarafından üretilir. Genel olarak üretim süreci 2 haftalık bir süreçtir. Bu sürecin sonunda özel porselen yapıştırıcıları ile kişilerin kaplamaları tamamlanmaktadır.

Kaplamalar özel yapıştırıcılar ile teker teker oturtulur. Gerek duyulursa eğer işlemler törpüleme işlemleri ve yeniden şekillendirme işlemleri yapılabilmektedir. Porselen diş kaplama fiyatları işlem uzunluklarına ve büyüklüklerine göre farklılık gösterir. Uygulanacak olan malzemelerin miktarı ve çeşidi de fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerden biridir. Kalitesi itibariyle yüzde yüz memnuniyet sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.