Kedilerin En Sevdiği Mama Markası

0 3

Kediler, gün içerisinde oldukça hareketli hayvanlardır. Evcil hayvan olarak milyonlarca kişi besler iken hangi mamayı seçeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz. Bu oldukça normal bir durum ancak sizlere aktaracağımız bilgiler ile kedilerin en sevdiği markaya anında ulaşabileceksiniz.

Kedilerin özellikle severek tükettikleri kuru mamalarda farklı içerikler ve formüller bulunuyor. Çeşitli oranlarda da hayvansal gıdalar yer alıyor. Bu şekilde hazırlanan mama ürünlerinde en sevilen marka ise şüphesiz ki Proplan oluyor.

Proplan Kedi Maması Ürünleri

Proplan kedi maması, üretimi Amerika’da gerçekleştirilen bir mamadır. Kuru mama olarak üretilen yüzlerce farklı çeşit yer alıyor. Bu çeşitler içerisinde farklı değerlere sahip olan mamalar içerisinde kediniz için en iyisini seçebilirsiniz.

Proplan tarafından özel olarak hazırlanan yüzlerce farklı mama yer alıyor. Bu mamalar içerisinde kedilerin hemen hemen tamamının tüketimine uygun olan seçenekler var. Bunlar kadar özel mama içerikleri de yer alıyor.

Proplan Yavru Kedi Maması Çeşitleri

Yukarıda bahsettiğimiz çeşitler arasında en çok dikkat çeken ve tercih edilen ise şüphesiz ki yavru kedilere özel olarak hazırlanan içerikler. Bu içerikler sayesinde kedilerin kas ve kemik yapıları en iyi şekilde besleniyor.

Proplan yavru kedi maması ürünlerinde protein, vitamin ve mineraller bulunur iken aynı zamanda kedilerin sevdiği tavuk eti, hindi eti ve kuzu eti gibi hayvansal ürünlerde bol miktarda, ancak kedilere yetecek kadar yer alıyor.

Kısırlaştırılan Kediler için Mama

Kedilerin kısırlaştırılması Türkiye’de oldukça yaygın. Özellikle evde kedi besleyenler kedilerini kısırlaştırarak çiftleşeme durumunun önüne geçiyor. Kızan döneminde de sorun yaşamamak adına çok fazla tercih ediliyor.

Proplan kısır kedi maması ürünleri de ameliyat sonrasında kedilerin dengeli bir şekilde beslenmesi için özel olarak hazırlanıyor. Hormon bozukluğu yaşayacak olan kedilerin bu zor süreçte severek tükettiği sağlıklı mamalar oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.